Skelbiamas konkursas ARTech

UAB „Arginta" ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) kviečia moksleivius dalyvauti video konkurse „ARTech" ir sugriauti stereotipus apie vieną plačiausių technikos mokslų sritį - mechaniką.

ARTech - mąstantiems, žinantiems, kuriantiems.

Manai, kad „ARTech" konkursas ne tau? Mes manome priešingai!

Jeigu tiki, kad netikėčiausios tavo sugalvotos idėjos gali tapti pažangiomis ateities technologijomis arba tavo žinios gali įkvėpti kitus, o galbūt tavo filmuoti vaizdai patraukia žiūrovų dėmesį? Jei bent į vieną klausimą atsakei teigiamai,
TU gali laimėti 5000 litų!

Pasirink vieną iš trijų savo filmo idėjos pristatymo krypčių ir individualiai ar subūręs 2-5 narių komandą sukurk 3 minučių filmą apie mechaniką bei susikauk dėl 5000, 3000 ir 2000 litų prizų!

Kaip viskas turi atrodyti?

Ar Tavo idėja verta 5000 litų?

Tu gali sukurti filmą apie pačią netikėčiausią  ateities technologijos idėją, kuri galėtų sukelti perversmą moksle ar bent jau mokslininkų galvose. Čia svarbiausia tradicinį mąstymą griaunanti idėja, kuri priverstų susimąstyti net tuos, kurie kasdien ieško būdų kaip patobulinti pažangiausias technologijas.

AR Tavo aistra mokslui verta 5000 litų?

Pasitelkdamas savo fizikos, chemijos, matematikos ar bet kokias kitas žinias gali paruošti filmą apie pasirinktą mechanikos ar UAB „Argintos" veiklos sritį ir pristatyti inžinieriaus darbo specifiką arba įvairius technologinius procesus taip, kad tavo pasakojimas sudomintų net tuos, kurie iki šiol technologijomis nesidomėjo. Tau gali padėti įdomūs faktai apie mokslą arba subtilybės, kurias sužinojęs pats sunkiai jomis patikėjai.

AR Tu gali sukurti 3 minučių filmą vertą 5000 litų?

Savo gebėjimus filmuoti ar kurti animacijas ir išbandyti naujus audiovizualinio meno būdus gali pristatydamas ir visiems parodydamas mechaniką nauju kampu.  Svarbiausia išlaisvinti kūrybiškumą ir filmuojant nebijoti išbandyti naujų filmavimo formų ir būdų.

Ir tau tikrai nebūtina būti profesionaliu operatoriumi, mokslininku ar išradėju. Svarbiausi filmų vertinimo kriterijai - mechanikos srities atskleidimas, idėjos originalumas ir pasirinktos krypties išbaigtumas. Taigi, nieko nelauk ir susipažinęs su sritimi kurk savo video. Sukurtą filmą iki gegužės 25 dienos būtinai įkelk į http://www.youtube.com/, o nuorodą atsiųsk mums el. paštu mano@vgtu.lt.  Laiške nurodyk filmo pavadinimą, autorių komandos vardus ir pavardes bei savo mokyklos pavadinimą.