2012 m. gegužės 7 d. vyko konkurso ARTech laimėtojų apdovanojimas

2012 m. gegužės 7 d. Vilniaus Gedimino Technikos universiteto (VGTU) Senato posėdžių salėje įvyko moksleivių video konkurso „ARTech" uždarymo renginys, kurio metu buvo išdalintas 10 tūkstančių litų prizinis fondas.

UAB „Arginta" ir VGTU organizuotame konkurse moksleiviai dalyvavo kurdami filmukus apie vieną plačiausių technikos mokslų sritį - mechaniką bei stengėsi sugriauti šios srities stereotipus. „Mes vis daugiau kalbame apie socialiai atsakingą verslą, bet, deja, dabar daromų realių veiksmų nepakanka. Verslo atstovai privalo aktyviau skatinti, remti ir inicijuoti tokius projektus, formuoti visuomenės požiūrį į tam tikras sritis, skatinti pažangą. Mes bandome keisti nusistovėjusį, iš dalies neigiamą jaunimo požiūrį į pramonę. Šis konkursas tėra vienas iš pirmųjų žingsnių.", - konkurso idėją komentavo UAB „Arginta" Gamybos direktorius ir vienas iš savininkų Gintautas Kvietkauskas. „Konkursas "ARTech" yra puikus pavyzdys, kaip aukštoji mokykla gali bendradarbiauti su verslo atstovais siekdami to paties tikslo. Šuo atveju siekis buvo paskatinti moksleivius domėtis mechanika. Sulaukėme tikrai nemažai moksleivių darbų, tad manome, kad mums pavyko.", - teigė VGTU atstovas spaudai Justas Nugaras.

Laimėtojus apdovanojo UAB „Arginta" Gamybos direktorius bei vienas iš savininkų Gintautas Kvietkauskas ir VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas.