UAB "Arginta" dalyvauja projekte "ATVERK - Ateities verslo komanda"

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA 2011-2013 m. vykdo studentų verslumo neformalaus ugdymo projektą "ATVERK - Ateities verslo komanda".

Ši programa skirta ugdyti studentų komandinio verslumo gebėjimus inžinerinės pramonės gamybinio verslo srityje. Projekte dalyvauja 6 aukštosios mokyklos - VGTU, KTU, LKKA, VDU, Vilniaus kolegija bei Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, taip pat 5 įmonės - viena jų yra UAB "Arginta".

Projekto metu verslumo pagrindų bus mokoma apie 450 studentų ir dėstytojų, maždaug 180 iš jų, dirbdami 5-7 žmonių komandomis - virtualiomis verslo įmonėmis, sudarytomis iš skirtingų specialybių ir skirtingus vaidmenis komandoje atliekančių studentų praktiškai įgyvendins savo iškeltas verslo idėjas įmonių-projekto partnerių įsteigtuose penkiuose verslumo ir techninės kūrybos centruose. Įmonės-partnerės dalyvauti projekte parinko ir geriausius savo specialistus, kurie po apmokymo Lietuvoje ir Suomijoje dirba projekte mentoriais, padedančiais studentų komandoms išvystyti ir praktiškai įgyvendinti savo veiklos idėjas.

Planuojama, kad šio projekto metu bus sukurta iki 30 inovatyvių produktų prototipų ir jų verslo planų - nuo modernių šviestuvų iki elektromobilių, o pats projektas taps nuolat veikiančia studentų verslumo neformalaus ugdymo platforma.