VšĮ "Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras" ir UAB „Arginta Engineering“ seminaras „Profesinio mokymo galimybės“

VšĮ "Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras" (VJDRMC) ir UAB "Arginta Engineering" tęsdami bendradarbiavimą su Vilniaus teritorine darbo birža, š. m. kovo 31 d. darbo biržos konsultantams ir tarpininkams organizavo informacinį-praktinį seminarą "Profesinio mokymo galimybės".

Praktinio seminaro metu vyko ekskursija po VšĮ VJDRMC teorinio ir praktinio mokymo bazę bei įmonę UAB Arginta Engineering.

Seminaro metu vyko diskusija apie bedarbių profesinio orientavimo vystymo galimybes, kurios metu VšĮ VJDRMC direktorius Mindaugas Černius bei įmonės UAB Arginta Group direktorius Gintautas Kvietkauskas diskutavo su konsultantais ir tarpininkais kaip kartu spręsti aktualius kvalifikuotos darbo jėgos parengimo ir išlaikymo darbo rinkoje klausimus. Diskutuota apie darbuotojų rotaciją įmonėse, darbdavio požiūrį į darbuotoją ir atvirkščiai, darbuotojų motyvacijos skatinimo formas. Buvo aptartos bedarbių motyvavimo priemonės, kurios paskatintų dalyvauti profesiniame mokyme ir įsidarbinti.

Susitikimo dalyviai diskusiją įvertino kaip konstruktyvią ir reikalingą.