UAB "Arginta Engineering" vyko LITEK mokymų sesija

2013 m. balandžio 4-5 dienomis Arginta Engineering patalpose vyko LITEK mokymų sesija iš ciklo "Mokymai komandų formavimo ir bendradarbiavimo ryšių stiprinimo klausimais".

Mokymai yra dalinai finansuojami projekto "Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio tarptautinio konkurencingumo stiprinimas" (Nr. VP2-1.4-ŪM-01-K-01-017) lėšomis.  Balandžio mėnesio mokymų tema - "Efektyvus susirinkimo vedimas ir valdymas". Moderuojamas susirinkimas - tai grupės žmonių diskusija, kurios metu lyderis pasinaudoja dalyvaujančių asmenų patirtimi, įžvalgomis, išradingumu ar žiniomis tam, kad būtų pasiekti visiems priimtini veiklos planai ar pardavimų strategijos, klientų poreikių sąrašas ir t.t.
Mokymuose buvo ugdomi dalyvių gebėjimai paruošti tinkamą susirinkimui aplinką, kurti ir pasitvirtinti susirinkimo taisykles, formuluoti įtaką darančius klausimus, valdyti auditoriją įtraukiant tyliuosius dalyvius ir raminant  ypač aktyvius, valdyti įvairius trukdžius – pašalinius pokalbius, telefoninius skambučius,  padrąsinti aktyviau dalyvauti, pastebėti ir pripažinti gerą indėlį, valdyti emocijas auditorijoje, išlaikyti diskusiją dienotvarkės ir nagrinėjamos temos ribose.