UAB “Arginta” prisijungė prie studentų verslumo neformalaus ugdymo projekto “ATVERK – ateities verslo komanda” įgyvendinimo

Šių metų vasario 21-22 d. prasidėjo pirmosios projekto "ATVERK - Ateities verslo komanda" veiklos -  "Verslumo neformalaus ugdymo pagal "Demola" tipo modelį mentorių mokymų" pirmoji dalis.

Šių mokymų tikslas yra suteikti mentoriams esminę informaciją apie verslumo neformalaus ugdymą pagal „Demola" modelį, išanalizuoti jo privalumus ir rizikas kitų žinomų modelių atžvilgiu, taip pat jo diegimo kitose šalyse patirtį, išanalizuoti principinius bendradarbiavimo kelius ir būdus, diegiant Lietuvoje analogiškos paskirties modelį „ATVERK". Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA parengto verslumo ugdymo modelio "ATVERK" rėmuose vyks ne tik teoriniai verslumo mokymai ir simuliaciniai užsiėmimai, bet ir realių naujų produktų prototipų ir jų verslo planų kūrimas. 15 projekto dalyvių komandų, sudarytų iš įvairių studijų krypčių studentų, įgyvendins naujų produktų idėjas. Įmonių specialiai šiam projektui paruoštuose Verslo ir techninės kūrybos centruose dalyviai kurs inovatyvių produktų prototipus, rengs jų verslo planus. Komandas šiuose centruose nuolat konsultuos kompetentingi įmonių atstovai ir ekspertai. Projekto metu paruoštų verslo produktų autoriai turės galimybę pristatyti ir parduoti savo darbus susidomėjusioms įmonėms. O dvi geriausiomis pripažintos dalyvių komandos semsis patirties ir gilesnių žinių Suomijoje, studentų verslumo ugdymo centre „Demola".

01

02

03

04