Arginta Group

Arginta Group – įmonių grupė, nuo 2012 m. liepos 02 d. vienijanti 6 įmones:

Bukrita

 

Veiklos kryptys

  • Vandentvarkos projektų valdymas
  • Atsinaujinančios energetikos vystymas
  • Metalo apdirbimo paslaugos
  • Turto valdymas

 

arginta 20 metuIstorija

Arginta įmonių grupės ištakos - lietuviško kapitalo uždaroji akcinė bendrovė „Arginta", savo gyvavimo metus skaičiuojanti  nuo 1991 m. Perspektyvios idėjos per daugiau nei 20 metų išaugo į didžiulę, rinkoje lyderiaujančią ir ypač pelningai dirbančią įmonę. Bendrovės teritorija taip pat išplėsta: iki 2007 m. „Arginta" turėjo 1 500 m2 patalpų, o 2012 m. Arginta įmonių grupė – 12600 m2  gamybinių-administracinių patalpų, naudojamų tiek pačių grupės įmonių, tiek nuomuojamų išorei.

 

Vystymas

Įmonei sparčiai didėjant, kito ir veikla: nuo 1991 m. „Arginta" užsiėmė metalo apdirbimu, 1995 m. bendrovė pradėjo gerinti vandenį ir tvarkyti nuotekas, o 2009 m. atsirado dar viena papildoma sritis - atsinaujinanti energetika. Metalo apdirbimas, vandentvarka ir atsinaujinanti energetika šiandien yra lygiavertės Arginta įmonių grupės veiklos kryptys.

 

arginta stendasDabartis ir ateitis

Viena svarbiausių sėkmingos veiklos priežasčių - pastanga nuolat plėstis. Įmonių grupė orientuojasi tik į kokybiškų produktų gamybą ir aukščiausio lygio paslaugų teikimą metalo apdirbimo, vandentvarkos bei atsinaujinančios energetikos srityse.